Skip links

GARÁŽOVÁ VRATA

Sekční garážová vrata, výklopná garážová vrata, rolovací garážová vrata atd… Máme obravdu široký výběr.

Sekční garážová vrata

Sekční vrata se otevírají svisle a jsou úsporně uložena pod stropem. Díky tomuto typu konstrukce poskytují maximum místa v garáži i před ní. Sekční vrata lze instalovat do každého garážového otvoru a oproti výklopným vratům poskytují až o 14 cm větší průjezdnou šířku. 

Dalším benefitem je, že jsou díky trvale elastickému těsnění odolnému proti povětrnostním vlivům na všech čtyřech stranách optimálně utěsněná. Sekční garážová vrata jsou testována a certifikována podle vysokých bezpečnostních požadavků evropské normy 13241-1. Na výběr máte buď dvouplášťová sekční garážová vrata LPU 67 Thermo a LPU 42, anebo jednoplášťová sekční garážová vrata LTE 42.

Výklopná garážová vrata

Výklopná garážová vrata se otevírají svisle a zajíždějí úsporně ke stropu. K dispozici jsou v ocelové i dřevěné variantě. Spojují v sobě vysokou kvalitu, špičkovou techniku, dlouhodobou a spolehlivou funkčnost i bezpečnou obsluhu. 

Ocelové motivy jsou k dispozici standardně v bílé barvě. K dispozici jsou ale také v 7 zvýhodněných barvách a zhruba 200 dalších odstínech podle mezinárodně uznávané barevné škály RAL (s výjimkou barev s perleťovým efektem a fluorescenčních a metalických barev). Vrata z masivního dřeva nabízíme v provedení severský smrk a tsuga kanadská. Výklopná vrata Berry jsou testována a certifikována podle vysokých bezpečnostních standardů evropské normy 13241-1.

Rolovací garážová vrata

Rolovací vrata RollMatic se otevírají svisle nahoru a jsou úsporně uložena v prostoru pod stropem. Toto konstrukční řešení poskytuje maximum místa v garáži i před garáží. Volný zůstává také prostor pod stropem, který lze využít například pro osvětlení nebo jako přídavný úložný prostor. 

Rolovací vrata lze nainstalovat do každého otvoru. Vrata nabízíme v několika povrchových úpravách a mnoha barevných odstínech. Pro přirozený vzhled vrat zvolte jeden ze dvou dřevěných dekorů. Vybrat si ale můžete i některou z 11 barev ve stejné cenové kategorii.

Boční garážová vrata

Posuvná boční sekční vrata jsou vhodným řešením i pro velmi speciální montážní situace. Na rozdíl od výklopných, sekčních a rolovacích garážových vrat se jejich vratová konstrukce neotevírá nahoru, ale do strany. 

Tento typ otevírání je výhodný, pokud má strop garáže zůstat volný například pro uložení věcí nebo pokud křídlo vrat nelze ze stavebních důvodů umístit nebo namontovat pod strop. Na výběr máte ze 4 typů povrchů a kromě toho najdete v nabídce dalších 15 cenově zvýhodněných barev, zhruba 200 barev podle mezinárodně uznávané škály RAL a dekory Decograin.

Vchodové dveře

Vchodové dveře od prvotřídního výrobce Hörmann splní všechny vaše požadavky osvědčené značkové kvalitě. Díky velmi dobrým hodnotám tepelné izolace, spolehlivé bezpečnostní výbavě, široké paletě designových motivů a atraktivnímu poměru cena/výkon domovních a vchodových dveří společnosti Hörmann se ve svém domě budete cítit prostě dobře. 

Pro pocit bezpečí jsou dveře standardně vybaveny spolehlivým 5bodovým bezpečnostním zámkem. Ať se vám hodí moderní nebo klasické, svého favorita si můžete vybrat hned ze 13 dveřních variant. Pomocí barev, prosklení, bočních dílů a horních světlíků můžete dveře Hörmann upravit zcela podle svých představ a individuálních potřeb.

Cenová nabídka ZDARMA

Vyplňte náš formulář a získejte nabídku zcela zdarma

Máte nějaký dotaz?

Nebojte se nás zeptat, rádi Vám poradíme.