Skip links

PRŮMYSLOVÁ VRATA

Vrata někdy tvoří velkou část obvodového pláště průmyslových budov. Představují tak enormní potenciál energetických úspor – informace o amortizaci a dodatečném vybavení najdete v kompasu energetických úsport Hörmann.

Sekční vrata

Sekční vrata se otevírají svisle, a poskytují tak prostor před vraty i za vraty. Lamely vrat se ukládají naplocho pod stropem, svisle nad otvorem nebo podle sklonu střechy. Sekční vrata konstrukční řady 50 z oceli, kombinace oceli a hliníku, anebo hliníku přesvědčují jedinečnou šíří programu, špičkovým designem vrat a certifikovanou bezpečností. 

U sekčních vrat Compact se jednotlivé lamely skládají svisle hned za překladem. Minimální hloubka zasunutí je obzvlášť výhodná u hal s kopulovými světlíky a prosklenými střechami a fasádami.

Rychloběžná vrata

Rychloběžná vrata Hörmann se používají ve vnitřních prostorech nebo jako venkovní uzávěr k optimalizaci dopravního toku, zlepšení klimatu v místnostech a k úspoře energie. 

Program Hörmann zahrnuje vertikálně i horizontálně otevíratelná transparentní vrata s flexibilním pláštěm, také v kombinaci se sekčními a rolovacími vraty, ale i výkonná a na údržbu nenáročná spirálová vrata s hliníkovými profily s hladkým povrchem. Vrata jsou standardně s řídicí jednotkou s frekvenčním měničem.

Rolovací vrata

Rolovací vrata a rolovací mříže z hliníku a oceli jsou díky své geniálně jednoduché konstrukci s minimem komponent mimořádně hospodárné. Jsou to uzávěry, které se opakovaně osvědčují v každodenním provozu. Rolovací vrata a rolovací mříže nezabírají nad otvorem téměř žádné místo, jelikož se navíjejí kompaktně za překladem. 

Rolovací mříž RollMatic je díky své kompaktní konstrukci s max. 335 mm potřebného prostoru u překladu, resp. hloubky instalace zvláště vhodná pro malé uzávěry prodejen s omezenými prostorovými podmínkami.

Máte nějaký dotaz?

Nebojte se nás zeptat, rádi Vám poradíme.